Tıkla Araİletişim

Şehir içi Nakliyat

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm soru ve görüşleriniz için çekinmeden bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Buradan değerlendirme yapabilirsiniz
1
2
3
4
5
GÖNDER
     
İPTAL
Firmamız hakkında değerlendirme yazın
Ortalama Puan:  
 0 inceleme

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Şehir içi nakliyat firmamız ile şehir içi nakliyat işlemlerimizde kendimiz kanıtladığımızı düşünmekteyiz. Yıllarca Balıkesir’de kurumsal olarak hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti en ön sıraya koymuş ve temek prensiplerinden biri haline getirmiştir. Balıkesir büyük ve bir o kadar da zor bir şehirdir. Taşınma işlemi bu yüzden Balıkesir içerisinde bile olsa gözünüzü korkutabilmektedir.


Ancak evden eve nakliyat firmamız ile şehir içi nakliyatlarınızı sadece bir gün gibi kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz. Siz sadece taşınma işlemi için onay veriyorsunuz. Gerisini uzman ekiplerimizle biz hallediyoruz. Taşınma işlemi öncesin ekibimizden olan bir ekspertimiz taşınacak yeri ziyaret ediyor ve eşyaların nasıl taşınabileceğine bakıyor. Bu sehirici-nakliyesayede taşınma günü sorunlar ile karşılaşılmasının önüne geçiyoruz. Eşyaların nasıl ve neyle paketleneceğinden tutunda, asansörlü araçın gerekli olup olmadığına ya da taşınma için kaç tane elemanın gerekli olduğuna daha önceden öğrenmiş oluruz.


Dolayısıyla hazırlı olduğumuz için şehir içi nakliyat işlemi sadece bir gün gibi kısa bir sürede halledilmiş oluyor. Yani sabah eski evinizden işinize giderken, iş çıkışı yeni evinize gidebilirsiniz. Bu kadar kısa bir sürede taşınma işlemi hallederken de size alternatif bir sürü kolaylık sağlamaktayız. Örneğin eşyalarınızın uygunluğuna göre paketleme yapıyoruz ve kolileme işlemi sırasında eşyaların hangi
odaya ve kime ait olduklarını kutuların üzerine not alıyoruz. Bu sayede yeni evinize daha kolay ve çabuk yerleşebilirsiniz. Bu kadar özelliğimizin yanında fiyatlarımız ise piyasının çok altında seyretmektedir.


Çünkü biz işimizi ve müşterilerimizi çok seven Balıkesir şehir içi nakliyat firmasıyız. Amacımız fazlasını çok çok kazanmak değil. Müşterilerimizin yüzünde oluşturacağımız bir tebessüme razıyız. İşimizin maliyeti neyse ona göre hazırladığımız bir fiyat listemiz bulunmaktadır. Ne daha fazlası ne de daha azını müşterilerimize sunarız. Şehir içi nakliyat işlemlerinizde bizleri seçtiğiniz taktirde bu özelliklerin hepsini bir arada yaşayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için kolay ve zahmetsiz bir taşınma eylemi olmuş olur. Bu yüzden şimdi beklemeden bir şehir içi nakliyat hizmeti almak için bizleri arayıp en yakın tarihte, uzun zamandır ertelediğiniz taşınma eylemini gerçekleştirmelisiniz. Biz bu işlemler boyunca size içten bir şekilde yardım edeceğiz. Müşteri Temsilcilerimizden Biri ile Görüşmek için Hemen İletişime geçin Bir Rezarvasyon yaptırın.