Tıkla Araİletişim

Biz Kimiz

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm soru ve görüşleriniz için çekinmeden bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Buradan değerlendirme yapabilirsiniz
1
2
3
4
5
GÖNDER
     
İPTAL
Firmamız hakkında değerlendirme yazın
Ortalama Puan:  
 0 inceleme

Balıkesir Ev Taşıma Hizmetlerine Hoşgeldiniz

Lokal olmak yerine, Türkiye’nin her noktasına hizmet veren Balıkesir Taşımacılık, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektörünün birçok anlamda öncüsü konumundadır. Kurumsal kimliğin gerektirdikleri yanında, barındırılan birçok özelliğin ve edinilen tecrübelerin sonucunda sektörde uzun yıllardır ciddi anlamda terci edilen Ege Taşımacılık, mevcut prensiplerinden yola çıkarak hizmet çıtasını düşürmenin aksine sürekli yükseltme amacındadır. Hizmet kalitesini koruyarak alanındaki iddiasını sürdüren BalıkesirTaşımacılığın merkezi Balıkesir’da konumlanmıştır. Güvenilir anlamda nakliyat işlemi için, Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaşım ağı mevcuttur. Geçmiş tecrübesi ve yenilikçi bakış açısıyla kaliteyi kendi bünyesinde barındıran Balıkesir Taşımacılık, siz müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önüne alarak; evden eve, ofis, fabrika ve diğer kurumsal işletmelerin şehir içi ve şehirler arasına nakliyesini özenle yapıyor ve diğer taşımacılık işlemleriniz ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için sizi firmamızla iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

TARİHÇEMİZ

 • 1999

  Şirket Kuruluşu

  Nakliyat Sekötüründeki güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıktık

 • 1999

  İlk Evden Eve Nakliyat İşimiz

  Doktor Semih beyin İstanbul'dan Ankara'ya evini taşıdık

 • 2000

  Romanya Başkonsolosluğu

  Kurumsal Nakliyatta onlarca referanslarımızdan bir tanesi

 • 2004

  İstanbul Teknik Üniversitesi

  Firmamız İstanbul Teknik Üniversitesinin Depolarından Fuar Malzemeleri ve Stantlarını Taşımıştır. Nakliyat Şirketimiz 2004 Yılından Buyana İstanbul Teknik Üniversitesinin Çalışmalarını Yapmaktadır ve Devam Etmektedir.

 • 2006

  Adalet Bakanlığı

  Adalet Bakanlığında Çalışan İstanbul Baş Savcımız Ev Taşınma İşlemlerini Tamamladığımız Bir Yıl. İlk Kurulduğumuz Günden Bu Yana Gerek Adalet Bakanlık Çalışanları Gerek S.S.K Çalışanları Tamamında Hizmetlerde Bulunmuştur.. Devlet Çalışanlarına ek Olarak Yaptığımız bir Kampanyada Çalışanlara Özel İndirimler Sağlamaktayız

 • 2009

  Balıkesir Güvenlik Teşkilatı

  Balıkesir Güvenlik Teşkilatına Yapmış Olduğumuz Bir Çok Ev Taşıma Hizmeti Sağladık. Çalışanlarına Vermiş Olduğumuz Hizmetlerden Tamamının Memnuniyet ile Ayrılmaları Bizleri Onurlandırmıştır.