Tıkla Araİletişim

Gizlilik Politikası

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm soru ve görüşleriniz için çekinmeden bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Plitikası www.balikesirevdenevenakliyat.com adlı web sitesi (kısaca balikesirevdenevenakliyat olarak anılacaktır) tüm hakları Balikesir Nakliyat Taşımacılık Şirketi’ne aittir.

balikesirevdenevenakliyat’ın kullanıcıların kişisel bilgilerini tutmaktaki amacı sadece www.balikesirevdenevenakliyat.com de tanımlanmış olan kendi faaliyetlerini gerçekleştirmekten ibarettir.

balikesirevdenevenakliyat, kullanıcıların www.balikesirevdenevenakliyat.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi kapsamakta olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

balikesirevdenevenakliyat, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir üçüncü kişi veya kurumalara açıklamayacaktır. balikesirevdenevenakliyat, kişisel bilgileri kendi içinde müşteri profilini belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

balikesirevdenevenakliyat, kişisel bilgileri gizli tutmaya azami özeni göstermeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerin tamamen veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere açıklanmasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

balikesirevdenevenakliyat, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.balikesirevdenevenakliyat.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. balikesirevdenevenakliyat’ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri www.balikesirevdenevenakliyat.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.