Tıkla Araİletişim

Depolama

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm soru ve görüşleriniz için çekinmeden bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Depolama Balıkesir nakliyat olarak 1999 yılından bu yana taşımacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. En yeni teknolojileri kullanan firmamız sayesinde eşyalarınızı mümkün olan en kısa sürede nakil ettirebilirsiniz. Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bu nedenle yapacağımız işleri büyük ciddiyetle gerçekleştiriyoruz. Ciddiyetle ile çalışan 30 personelimiz, eşyalarınız için en güvenli taşımacılık yöntemlerini kullanmaktadır. 7 adet aracımızla birlikte aynı anda birçok eşyayı taşıyabilme kapasitesine sahibiz.

Doğru Taşıma Teknikleri

Depo nakliyat diğer nakliyatlardan daha zor olan ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu nedenle kesinlikle uzman ve tecrübeli firmalar tarafından yapılması gerekir. Firma olarak eşya depolama taşımacılığında büyük referans sahibiyiz. Özellikle büyük eşyaların taşınması konusunda olan tecrübemiz ile deponuzu başka bir depoya kısa süreler dahilinde aktarmaktayız.

Depo nakliyat sürecinde ağır eşyaların taşınacağı nakliye işlerinde eksperlerimiz önceden depo alanına giderek bazı tespitlerde bulunup ön rapor hazırlamaktadır. Bu ön rapor paralelinde hazırlanan taşıma planı ile en kısa sürede tüm eşyalarınız taşınabilmektedir. Hazırlanan rapor doğrultusunda oluşturulan yerleşim planı eşyalarınızın mümkün olan en az araçla taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca paketleme ve ambalajlama konusunda da uzman olan ekibimiz taşıma başlamadan önce profesyonel bir çalışma yürütmektedir. Bu çalışma sayesinde malzemeleriniz zarar görmeden nakil edilmektedir.

Eşya Depolama Hizmetleri

Ev eşyası depo, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli  gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz. Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için evden eve nakliyat yanında depola hizmeti de vermekteyiz. Artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz. İnsanlar çağımızda çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Firmamız insanların bir nebzede olsa rahatlatmak amacıyla, depolama ve evden eve nakliyat işlerine sıfır sorunla yapan ekipler kurmuştur. Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle size hizmet sunmaktayız.

Balıkesir merkez ilçelerinde size kesintisiz depolama hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin tüm illerinden gelen eşyalarınızı Balıkesir Nakliyat depolarında muhafaza altına alabilirsiniz. Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. Rahat ve konforlu taşıma yanında hijyenik ve güvenilik depolama hizmetiyle Balıkesir’de nakliyat ve depolama sektöründe lider konuma gelmiş bulunmaktayız. Sizden aldığımız güç ve inançla yolumuzda emin adımlarla yürümekteyiz. Gücünü halktan alan firma.

Depo yapılan eşyalar en ince ayrıntısına kadar sarılır. Açıkta hiç bir eşya kalmayacak şekilde tüm eşyalarınız paketlenir. Mobilya ve beyaz eşyalarınız demonte edilir ve pıt pıt ambalajlar ile hijyenik ve korunaklı şekilde sarılır. Eşyanız da bulunan ufak ve kırılacak eşyalarınız, hijyenik sarma malzemeleriyle sorun gelmeyecek şekilde paketlenir. Koli ve paket üzerine ne oldukları ve nereden alındıkları yazılır depolama,da önemli bir durumdur. Bu sayede eşyanız yeniden evinize taşındığında yerleştirme sorunu ortadan kalkmış olur. Balıkesir’in en iyi ev eşyası depolaması Depo evden eve nakliyat Balıkesir eşya depo şirketi tarafından, hijyenik ve güvenli olarak yapılır.

Depo fiyatlarını belirleyen faktörler başta eşyanın miktarı olmak üzere kullanılan ambalajlama malzemesi, taşınacak yerin katı, gereken ekip, taşıma mesafesi, taşıma sigortası ve depolama sigortasına göre belirlenir. Eşyanızı sizin istediğiniz kalitede sarıp paketliyoruz. Depo fiyat sizin istediğiniz istekler doğrultusunda hesaplanır. Ekspertiz ev veya iş yerinizi ziyaret ederek, sizin taşıma istekleriniz hakkında bilgi alır ve inceleme yapar. Size fiyat sunar. Uygun iseniz ve taşıma fiyatları hakkında sizinle mukavele yapılır. Dediğiniz gün ve saatte de eşyanız depolanmak için alınır.

Balıkesir eşya depo firmaları arasında en iyi evden eve nakliyat firmasıyız. Sadece depo firması olmak yetmez. İyi ve kurumsal evden eve nakliye firmasıda olmak şartdır. Sizde evden eve nakliyat firmaları arasında ev eşya depola firması olarak, Balıkesir evden eve taşıma firmasını tercih ediniz. Balıkesir ve çevre illerde eşya depolama hizmeti sadece Balıkesir’de verilir. Balıkesir ev taşıma firmaları arasında en iyi eşya depo firmasıyız. Bir Müşteri Temsilcimiz ile görüşmek için İletişim Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz…