2018 Memur ve Askeri, Polis Güvenlik Güçleri için Evden Eve Nakliyat

2018 Askeri tayini Haziran ve Temmuz Aylarında Başlıyor

Askeri Tayini'nde Taşınma Hizmetleri 

Firmamız Klas Nakliyat, önde gelen Genel Hizmet İdaresi onaylı bir taşıyıcıdır. Askeri ve Devlet Personelleri ile Seyahat Düzenlemeleri, Çalışan Yetkileri ve Hizmet Şartları Teklifi'ne uyum konusunda bilgi sahibiyiz.

Askerlik hayatı Tayin dönemlerinde Taşınmak demektir. Geçici görev veya Tayin olsun, Klas Nakliyat, her ayrıntının organize edilmesine yardımcı olacak stressiz bir Evden Eve Nakliyat hizmeti ve araçlar sağlayarak askeri ailelere yardımcı olmak için burada.

Balıkesir Nakliyat Firması Olan Klas Nakliye, askeri ailelere ve devlet çalışanlarına mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı taahhüt eder. Uzmanlığımız ve hizmetlerimiz, bir sonraki taşınmanızın zorluklarını ortadan kaldırıyor. 2018 Tayin döneminde Kamu ve Devlet personellerine %30 varan ucuz taşınma teklifi sunmaktayız.

Klas Nakliyat' Ulaştırma Danışmanınız ile iletişime geçin.

Asker ve Memurlara özel

askeri hareket eden simgesi

Ordu Komutanlığı Tayinleri açıklamadan önce nakliyat rezarvasyonunuzu yaptırın. Evden Eve Taşınma öncesi, Bir Nakliyat Firmasına ihtiyacınız olursa Klas Nakliyat Hizmetinizdedir.

Askeri Taşınma SSS 

askeri hareket sss

Klas Nakliyat'ın kurumsal Evden Eve kabiliyeti hakkında merak mı ediyorsunuz? En sık sorulan soruların cevapları için Müşteri temsilcisi veya Yer Değiştirme SSS'mize göz atın.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.