Tıkla Araİletişim

Altınoluk Evden Eve Nakliyat

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm soru ve görüşleriniz için çekinmeden bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Altınoluk Evden Eve Nakliyat

Altınoluk evden eve nakliyat şirketinin başta, vergi dairesine ve ticaret odasına kaydı olmalıdır. Ayrıca ulaştırma bakanlığından ev eşyası taşıyabilmesi için, k3 gibi yeterlilik belgesine sahip olmalısı gereklidir.Sizlerde ev taşırken Altınoluk,da bu kriterlere uyan firmaları seçiniz.Ev eşyanız bizimle sigortalı ve garantili olarak yapılır. Firma olarak sizlere en iyi şartlarda hijyenik ve sorunsuz evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz. Altınoluk evden eve nakliyat firmaları arasında Eski Köklü bir firma olan Balıkesir Taşımacılık Şehir içi Nakliyat ve Şehirler Arası Nakliyat Konusunda Profesyonel Anlamda Hizmet Sağlamakta bir nakliye işiniz varsa aşağıdaki talep formunu doldurabilir yada iletişim sayfamızdan bizleri arayabilirsiniz…!    

Altınoluk Evden Eve Nakliyat firması ile taşınmanın ayrıcalığını yaşayın sizlere nakliye konusunda kaliteli bir ev taşımanın ayrıcalığını şirketimiz ile yaşayın. Balıkesir Altınoluk nakliyat firmamız  şehir içinde uzmanlaşmış personel ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını yapmaktadır.

Altınoluk ilçesi içinde çok az denilecek kadar nakliye yapan firmalar ve şirketler vardır. Parmakla sayacak kadar az olan bu firmalar genelde belgesiz çalışmaktadır bunlara dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardır.

Altınoluk,da evden eve olarak firma bulmak zor genelde açık kamyonetler ile çalışan kamyonetciler var bu tür çalışan kişiler evden eve nakliye firması değildir.

Evden eve nakliyat yapan firmanın öncelikle yetki belgesi olması gerekir bu belgeye sahip olması için araçlarının kapalı kasa kamyonlar olması şarttır, ayrıca yetki belgesi olmayan çalışan nakliyeciler cezai işlem uygulanır ve emniyet mensupları tarafından ceza kesilir ve ev eşyalarınız araçtan indirilir. Eşyalarınızın sokak ortasında kalmasını istemezsiniz bu duruma düşmemek için taşımacılık yapan firmaları iyi araştırın.

Ev taşıma yapan nakliyeciler taşımacılığın Nasıl yapıldığının bilgi ve tecrübesine sahip şirketlerdir. Bu firmaların çalışanlarında tamamen eğitimli taşıyıcı elemanlardır.

Taşıyıcı elemanlar ev içerisinde eşyalarınızın ambalajlanmasını, mobilyaların montaj işlerini, beyaz eşyalarınızın elektrik bağlantılarını yapıp çalışır vaziyete getirmesini yaparlar ve kapalı kasa

altınoluk evden eve nakliyat
altınoluk evden eve nakliyat

kamyonlarımıza taşırlar.

Altınoluk Evden Eve Nakliyat Ev eşyalarınız kamyonlarımıza konduktan sonra eşyalarınızın kazalara karşı sigortasıbaşlar. Nakliye kamyonu yola çıkması ile eşyalarınız teminat altına alınmış olur ve içiniz rahat bir şekilde yolculuğuna başlar. Sigorta bu esnada neleri kapsar nakliye firmasının aracı kaza yapar,ise ve bu kazadan araç içerisindeki malların ve eşyaların zarar görmesi durumunda sigorta şirketinin belirlediği şartlarda mağdur olan müşterilerimizin zararlarını karşılar.

[]
1 Step 1
İsim
Soyisim
Telefon
Nereden ?
Nereye ?
Mesajınız
0 /
Previous
Next